Kullanım Koşulları

 

1. İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.

 

2. İlan fotoğrafları sadece ilana ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo, yazı, slogan, reklam, vb. fotoğraflar ve de araç içinde veya dışında her hangi bir kişi/kişiler olmamalıdır. Çekilen ilan fotoğrafında görsel açıdan efekt vb. oynamalar yapılmamalı ve seçiciliği sağlayacak yeterli ışık bulunmalıdır. Fotoğraflar tek tek yüklenmeli, aynı kareye birden fazla fotoğraf eklenmemelidir. Fotoğraflar ilan hakkında fikir sahibi olunabilecek yeterliliğe sahip olmalıdır. Bu kurallara uymayan ilanlar, satiyorumkktc.com tarafından silinecektir.

3. Satılmış veya satışından vazgeçilmiş araçlara ait ilanlar, ilan sahibi tarafından kaldırılmalıdır.

4. İlan sahibi, www.satiyorumkktc.com adresinde ilan yayınlayarak, satiyorumkktc.com tarafından belirlenmiş ve yine satiyorumkktc.com tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

5. İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, üyelik bloke edilebilir, ilan sahibinin üyeliğine satiyorumkktc.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

6. Üye,satiyorumkktc.com'daki Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılacak olup bu çerçevedeki kurallara riayet edilmediği takdirde satiyorumkktc.com tüm bu kuralları uygulamaya hak sahibidir.

7."KULLANICI" satiyorumkktc.com dahilinde bulunan her türlü resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla satiyorumkktc.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.